Bądź wyżej niż Twoja konkurencja Panel Klienta Wycena SEO
ikona do pozycjonowania z lornetką

Szukasz specjalistów od bezpiecznego i skutecznego pozycjonowania?

Pozycjonowanie stron (ang. Search Engine Optimization - SEO) to szereg działań zmierzających do osiągnięcia przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych tematycznie związanych z tą witryną.

Celem pozycjonowania jest pozyskiwanie wartościowych wejść z wyszukiwarek internetowych. Sama pozycja jest efektem pośrednim, bo czym wyżej stoi strona, tym większa szansa na odwiedziny użytkownika. A większy ruch na stronie może prowadzić do wzrostu sprzedaży. Większość internautów nie wychodzi poza pierwszą stronę wyników, dlatego tak ważne jest osiągnięcie wysokiej pozycji, najlepiej w TOP 10.

Zalety pozycjonowania

 • Efektywność - pozycjonowanie zwiększa ruch na stronie, co może przełożyć się na wzrost sprzedaży.
 • Wiarygodność - internauci ufają naturalnym wynikom wyszukiwania.
 • Zwiększona rozpoznawalność marki - firmy, których strony internetowe znajdują się w czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania, uznawane są za liderów w danej branży.
 • Brak barier geograficznych - ze swoją ofertą możesz dotrzeć do klientów na całym świecie, przy czym zawsze jest to klient potencjalnie zainteresowany Twoimi produktami lub usługami.
ikona do pozycjonowania ze sklepem internetowym
ikona do pozycjonowania z prezentacją

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Przeprowadzimy audyt stanu technicznego Twojej strony/stron pod kątem wymogów Google
 • Przeprowadzimy analizę działań Twojej konkurencji
 • Wyznaczymy optymalną strategię Twoich działań (które pozwolą wyprzedzić konkurencję)
 • Zmierzymy rezultaty dzięki analityce internetowej (Google Analytics) i określimy realne cele
 • Zrealizujemy niezbędne działania dzięki którym osiągniemy wyznaczone cele

Dlaczego warto?

Pozycjonowanie stron www to obecnie jedna z najskuteczniejszych form promocji online. Jest to jednak proces długofalowy. Na efekty działań czasami trzeba poczekać nawet kilka/kilkanaście miesięcy. Jeżeli firma pozycjonująca gwarantuje Ci błyskawiczne osiągnięcie wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania, oznacza to, że najprawdopodobniej stosuje techniki Black Hat SEO - a to w krótkim czasie może spowodować nałożenie kary przez Google (tzw. filtr ręczny i/lub algorytmiczny).

Z pozycjonowania może skorzystać każdy, kto chce efektywnie wypromować swoją stronę internetową, a przy tym ma czas i określoną ilość pieniędzy. Na pozycję strony pracuje się wiele tygodni, a nawet miesięcy. Na początku drogi koszty mogą być dość wysokie – trzeba przeprowadzić m.in. audyt serwisu oraz optymalizację kodu i treści strony. Jednak poniesione koszty to inwestycja, która z czasem się zwróci. Gdy strona zacznie osiągać coraz wyższe pozycje, koszty pozycjonowania będą już dużo niższe.

Jeżeli zależy Ci na szybkich wynikach kampanii i masz budżet do jednorazowego wydania, zobacz ofertę na linki sponsorowane

Jakie są etapy pozycjonowania?

Pozycjonowanie stron to proces, który składa się z kilku etapów. Kroki, jakie podejmujemy od momentu przyjęcia zlecenia, są następujące:

 • Rozmowa z Klientem - pozwala rozpoznać i ustalić wstępną strategię kampanii e-marketingowej dla strony www.
 • Analiza oraz dobór wyrażeń kluczowych - stosujemy narzędzia pozwalające dobrać słowa najbardziej odpowiadające treści strony, aby maksymalnie zwiększyć widoczność witryny w organicznych wynikach wyszukiwania i uzyskać najwyższą konwersję.
 • Optymalizacja strony - po akceptacji fraz kluczowych rozpoczynamy pracę nad optymalizacją kodu witryny (czasami również struktury) i optymalizacją treści, aby wyczulić roboty wyszukiwarek na dobrane słowa kluczowe. Optymalizacja strony jest niezbędna w dalszym procesie pozycjonowania.
 • Pozycjonowanie strony - obejmuje właściwe działania pozycjonujące. Jest to główny i stały etap usługi, który trwa od momentu zoptymalizowania witryny. Na ten etap składają się m.in. analiza pozycji Twojej strony oraz stron konkurencji, działania SEO PR, ponowna analiza słów kluczowych, reoptymalizacja itp.

Jak będziemy się rozliczać?

Dajemy możliwość wyboru spośród 2 form rozliczeń:

 • ryczałt - stała opłata abonamentowa (umowa na minimum 6 miesięcy)
 • time & material - opłata za realny czas pracy naszych specjalistów w danym miesiącu wg ustalonej stawki godzinowej (umowa bezterminowa)


Dlaczego nie rozliczamy się "za pozycje"?

Rozliczanie "za pozycje" to łatwy sposób na namówienie Klienta do współpracy, stosowany przez większość handlowców polskich firm pozycjonerskich. Taka forma rozliczeń jest jednak niebezpieczna dla Klienta, z uwagi na konieczność wykorzystywania przez agencję agresywnych metod pozycjonowania (bo bez szybkich efektów - nie uzyska się wynagrodzenia), niezgodnych z wytycznymi Google - a to naraża pozycjonowaną stronę na nałożenie dotkliwej kary (filtr ręczny lub algorytmiczny) wykluczającej z wyników wyszukiwania na dłuższy okres czasu. Nie stosujemy tego typu metod, nie zależy nam na walce o Klienta "za wszelką cenę", dlatego też nie rozliczamy się "za pozycje".

Jeśli mamy pozycjonować daną stronę bezpiecznie i skutecznie, nie możemy pracować pod presją czasu - uzyskanie stabilnych efektów wymaga bowiem cierpliwości. W zamian za naszą wiedzę i pełne zaangażowanie - jak każdy specjalista w swojej dziedzinie - oczekujemy uczciwego, regularnego wynagrodzenia, adekwatnego do wkładu naszej pracy. Pracujemy dla Klientów, dla których takie warunki są zrozumiałe, uczciwe i akceptowalne.

Jeśli zależy Ci na pozycjonowaniu bez ryzyka - skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!

Wycenimy za darmo

Wyceny pozycjonowania dokonujemy bezpłatnie

Doradzimy

Jeśli wyrazisz taką chęć, doradzimy Ci jakie frazy są dla Ciebie najodpowiedniejsze

Dajemy Ci pełną kontrolę

Będziesz mógł na bieżąco oglądać owoc naszych prac i kontrolować swoje wydatki, dzięki specjalnie przygotowanemu panelowi klienta

Formularz kontaktowy

Nasze usługi komplementarne do pozycjonowania stron

ikona link buildingu

Link building

Zbudujemy dla Twojej domeny korzystną siatkę linków w całej sieci!
ikona do pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie lokalne

Prowadzisz lokalną firmę? Pomożemy Ci dotrzeć do potencjalnych Klientów!
ikona z ołówkiem i papierem

Content marketing

Stworzymy dla Ciebie wysokiej jakości treści, które przyciągną klientów na Twoją witrynę!
ikona do artykułów sponsorowanych

Artykuły sponsorowane

Dzięki ciekawym artykułom sponsorowanym, poszerzysz swoje horyzonty w sieci.
Ikona do monitoringu fraz kluczoowych

Monitoring pozycji fraz kluczowych

Dzięki współpracy z nami, osiągniesz lepsze wyniki i pozycję w Google.