Bądź wyżej niż Twoja konkurencja Wycena SEO
ikona link buildingu

Linki sponsorowane Google AdWords

Linki sponsorowane wyświetlają się nad wynikami naturalnymi bądź z prawej strony wyników wyszukiwania.

Reklamy te nie wpływają na kolejność naturalnych wyników wyszukiwania i zawsze są od nich wyraźnie oddzielone. Linki sponsorowane kierują bezpośrednio do serwisu, do konkretnych podstron lub do przygotowanych dla kampanii specjalnych stron, tzw. landing pages. Pozycja linków sponsorowanych w wynikach zależy głównie od zadeklarowanej stawki za kliknięcie i współczynnika jakości witryny dla danej frazy.

Zalety linków sponsorowanych

  • Pełna kontrola nad budżetem reklamowym - nie przekroczymy kwoty, którą zdecydujesz się przeznaczyć na kampanię.
  • Natychmiastowe uruchomienie - reklama pojawia się w wynikach wyszukiwania od razu po uruchomieniu kampanii.
  • Natychmiastowe efekty - linki sponsorowane pozwalają zwiększyć ruch na stronie już w ciągu kilku godzin od rozpoczęcia działań.
  • Płatność za efekty - przy modelu PPC (ang. Pay Per Click) płacisz tylko za kliknięcie w reklamę (niezależnie od liczby wyświetleń) w ramach ustalonego budżetu.
  • Precyzyjne targetowanie - docierasz do konkretnych klientów, ponieważ kampanie PPC zorientowane są jedynie na sprecyzowane pytania. Reklamy wyświetlają się ściśle określonej grupie docelowej, a nawet w konkretnym regionie - możesz ustawić wyświetlanie na województwo lub miasto.
  • Możliwość optymalizacji - kampanie linków sponsorowanych to bardzo elastyczna forma reklamy. Możesz zmienić grupę docelową lub słowa kluczowe w dowolnym momencie trwania kampanii.
  • Szeroki zasięg - reklamy mogą być emitowane poza wyszukiwarką Google, na stronach z zawartością odpowiadającą zdefiniowanym słowom kluczowym.
ikona do link buildingu

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Jesteśmy doświadczeni - prowadzimy skuteczne kampanie linków sponsorowanych od ponad 5 lat - w Polsce i zagranicą.
  • Jesteśmy perfekcjonistami - stale optymalizujemy kampanie, aby przynosiły Klientom coraz więcej zysku.
  • Jesteśmy pasjonatami - śledzimy na bieżąco nowe funkcje udostępniane przez Google i wykorzystujemy je dając przewagę naszym Klientom nad konkurencją.

Napisz do nas i zamów bezpłatną wycenę!

Napisz do nas!

Wycenimy za darmo

Wyceny pozycjonowania dokonujemy bezpłatnie

Doradzimy

Jeśli wyrazisz taką chęć, doradzimy Ci jakie frazy są dla Ciebie najodpowiedniejsze

Dajemy Ci pełną kontrolę

Będziesz mógł na bieżąco oglądać owoc naszych prac i kontrolować swoje wydatki, dzięki specjalnie przygotowanemu panelowi klienta

Formularz kontaktowy